Društvo Marjan uputilo je primjedbe na prijedlog Programa gospodarenja za Gospodarsku jedinicu Park šuma Marjan (2019 – 2029).

Primjedbe Društva Marjan možete pročitati ovdje.

Prijedlog Programa gospodarenja za Gospodarsku jedinicu Park šuma Marjan (2019 – 2029) možete pročitati ovdje.

Katastarska karta

Medijska izvješća s javne rasprave o Programu gospodarenja

Na Marjanu se mogu graditi apartmani?! Zastrašujući podaci isplivali na javnoj raspravi: borba s potkornjakom trajat će godinama, a vlasnici parcela slobodno mogu zidati

Javna rasprava o Programu gospodarenja park šumom Marjan: Izvođača rešetali pitanjima