23.04.2019. Održano predavanje prof. dr. sc. Hrvoja Smodlake: “Obnova i budućnost Marjanske sume, pozitivni primjeri obnove mediteranskih šuma”

Prof. dr. sc. Hrvoje Smodlaka izvanredni profesor na Western University of Health Sciences, College of Veterinary Medicine održao je u Sveučilišnoj knjižnici predavanje “Obnova i budućnost Marjanske sume, pozitivni primjeri obnove mediteranskih šuma”.

Moderatori događanja bili su prof.dr.sc. Franjo Sokolić s PMF-a Split i Srđan Marinić, predsjednik Društva Marjan.

Predavanje možete pogledati na ovom linku:

Izvještaj s predavanja možete pročitati na ovim linkovima:

23.04.2020. TRIBINA NA KOJU NIJE DOŠAO NITKO IZ GRADSKE UPRAVE Smodlaka: Na Marjanu se dogodila najveća ekološka katastrofa, potpuno uništenje crnikove šume

23.04.2020. PROFESOR NA TRIBINI UPOZORIO “Napravljen je ekocid na Marjanu. Već se događa erozija tla, ljeti Marjan više neće biti spas od vrućina”

24.04.2019. “Volonteri na Marjanu gube vrijeme i energiju, a akcije ne da su beskorisne nego možda i štetne”

24.04.2020. Pitali smo Grubšića ima li u Javnoj ustanovi nepotrebnih radnih mjesta. Komentirao je i volontiranje na Marjanu

26.04.2020. Dr. Smodlaka: Nisam sudjelovao u nikakvom planiranju traktorskih vlaka na Marjanu