14.03.2018. Predstavnik Društva Marjan sudjelovao na sjednici saborskog Odbora za poljoprivredu o učinkovitoj zaštiti šuma

Predstavnik Društva Marjan Srđan Marinić sudjelovao je na sjednici saborskog Odbora za poljoprivredu o učinkovitoj zaštiti šuma. Tom prilikom predložio je donošenje naredbe za suzbijanje mediteranskog potkornjaka, ali to nije prihvaćeno uz obrazloženje da će Javna ustanova za upravljanje Park šumom Marjan poduzima sve potrebne radnje za suzbijanje mediteranskog potkornjaka.

14.03.2018. Odbor za poljoprivredu održao tematsku sjednicu o učinkovitoj zaštiti šuma

1 misao o “14.03.2018. Predstavnik Društva Marjan sudjelovao na sjednici saborskog Odbora za poljoprivredu o učinkovitoj zaštiti šuma

  1. Povratni ping: Kronika propadanja Marjanske šume | Društvo Marjan

Komentari su zatvoreni.