12.04.2018. Čuvar prirode Javne ustanove Marjan na Benama oborio autom dopredsjednicu Društva Marjan na bicikli

Čuvar prirode Javne ustanove za upravljanje Park šumom Marjan Marjan Gavrančić, ulazeći na kružni tok na Benama vozeći pješačkom zonom iz pravca Sjevernih vrata, privatnim vozilom oborio je dopredsjednicu Društva Marjan Robetinu Tomić koja se na bicikli kretala iz pravca Instituta i ponovo prema Institutu.

Dopredsjednica Društva Marjan zadobila je više lakših ozljeda, a bicikl je znatno oštećen.

12.04.2018. Prometna nesreća u Splitu: Zaposlenik Park-šume autom oborio dopredsjednicu Društva Marjan

12.04.2018. SUDAR NA KRUŽNOM TOKU Na Marjanu se sudarili djelatnik JU Marjan u vozilu i dopredsjednica Društva Marjan na biciklu