16.02.2021. Održano novo ročište u postupku tužbe Andre Krstulovića Opare protiv Društva Marjan

Danas je održano novo ročište u postupku tužbe Andre Krstulovića Opare protiv Društva Marjan u kojem se predsjednik Društva Marjan Srđan Marinić osmi put pojavio na sudu na Dračevcu. Danas je na redu bilo davanje iskaza tuženika odnosno zakonskog zastupnika Društva Marjan.

Više o zbivanjima na samom ročištu možete pročitati na ovim linkovima:

16.02.2012. PREDSJEDNIK DRUŠTVA MARJAN ‘Gradonačelnik je izjavio notornu neistinu kod Stankovića’

Video – Andro Krstulović Opara iznosi neistinu da zemljište na Prvoj vodi nije u građevinskom području 26.02.2017. u emisiji “Nedjeljom u 2”

16.02.2021. Srđan Marinić: ‘Nije bilo potrebe da nas Krstulović Opara tuži, jer je zemljište na Prvoj vodi u čijem je suvlasništvu njegova supruga – županijsko!‘

Više o samoj tužbi možete pročitati ovdje