30.12.2019. Društvo Marjan uputilo Državnom inspektoratu zahtjev za provođenjem objedinjenog inspekcijskog nadzora nad zakonitosti poslovanja Javne ustanove za upravljanje Park šumom Marjan u smislu izvođenja šumarskih radova, odnosno gospodarenja šumom u PŠ Marjan

Društvo Marjan uputilo je Državnom inspektoratu zahtjev za provođenjem objedinjenog inspekcijskog nadzora nad zakonitosti poslovanja Javne ustanove za upravljanje Park šumom Marjan u smislu izvođenja šumarskih radova, odnosno gospodarenja šumom u PŠ Marjan. Zahtjev možete pročitati ovdje.

 

04.12.2014. Zapisnik Šumarske inspekcije 

29.12.2014. Promjena djelatnosti na Trgovačkom sudu u Splitu

12.02.19. Službena bilješka sa sastanka održanog u Ministarstvu poljoprivrede

24.10.19. Izvješće Državnog inspektorata

10.03.2020. Je li Javna ustanova legalno upisala šumarsku djelatnost u sudski registar? Evo što kažu iz nadležnog ministarstva