Zbog alarmantnog sušenja stabala na Marjanu upućen je apel Ministru poljoprivrede za donošenjem Naredbe o sprječavanje širenja i suzbijanje štetnog organizma na području Park šume Marjan.

Dopis možete pročitati ovdje.

29.01.18. Zamolba za donošenje naredbe - sušenje stabala u PŠ Marjan

Dopis Ministarstva poljoprivrede od 01.10.2014. godine Javnoj ustanovi za upravljanje Park šumom Marjan o potrebnim aktivnostima za uključenje svih šuma i šumskog zemljišta u obuhvatu Park šume Marjan u programe gospodarenja te reviziji važećeg Programa gospodarenja možete pročitati ovdje.

2 misli o “29.01.2018. Društvo Marjan uputilo apel Ministru poljoprivrede za donošenjem naredbe o sprječavanje širenja i suzbijanje štetnog organizma na području Park šume Marjan

1. Povratni ping: Druga godina propadanja šume na Marjanu, sanacija izostala | Društvo Marjan

2. Povratni ping: Kronika propadanja Marjanske šume | Društvo Marjan

Komentari su zatvoreni.