11.11.2015. Društvo Marjan partner Udruzi Sunce u projektu “Odgovorno za prirodu” u sklopu EU natječaja “Jačanje lokalnih partnerstava za otvorenu vlast i borbu protiv korupcije u odgovornom upravljanju prirodnim resursima”

Društvo Marjan kao partner Udruzi Sunce započelo je 11. studenog 2015. godine provođenje dvogodišnjeg projekta Odgovorno za prirodu u sklopu EU natječaja “Jačanje lokalnih partnerstava za otvorenu vlast i borbu protiv korupcije u odgovornom upravljanju prirodnim resursima” (Building Local Partnerships for Open Governace and Fight against Corruption in Responsible Management of Natural Resources). Marjan i analiza efikasnosti upravljanje Park šumom Marjan jedna je od značajnih komponenti ovog projekta. Sa svim rezultatima provedenih analiza javnost će biti pravovremeno informirana. Više o projektu možete pročitati ovdje.