02.11.2015. Predsjednik Društva Marjan Srđan Marinić nije bio u sukobu interesa

Povjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa Republike Hrvatske Zaključkom od  02. studenoga 2015. godine utvrdilo je da se predsjednik Društva Marjan Srđan Marinić ne smatra dužnosnikom, niti obnašateljem dužnosti te Povjerenstvo nema povoda za postupanje. Tekst Zaključka možete pročitati ovdje.

Time se potvrdilo da su optužbe gradske vijećnice Ljubice Vrdoljak i pojedinih splitskih novinara poslužile isključivo u svrhu diskreditiranja tadašnjeg predsjednika Upravnog vijeća Javne ustanove za upravljanje Park – šumom Marjan i predsjednika Društva Marjan Srđana Marinića i samog Društva Marjan.

1 misao o “02.11.2015. Predsjednik Društva Marjan Srđan Marinić nije bio u sukobu interesa

1. Povratni ping: 28.03.2014. Priopćenje povodom medijskih napada zbog profesionaliziranja rada predsjednika Društva Marjan | Društvo Marjan

Komentari su zatvoreni.