Postupak za učlanjenje (Membership procedure)

Član Društva postaje se ispunjavanjem Pristupnice i uplatom godišnje članarine u iznosu od 15,00 Eura, odnosno 7,50 Eura za nezaposlene, umirovljenike i studente.

Isto vrijedi i za godišnje produženje članstva.

Članarinu možete uplatiti:

putem koda:

Godišnja članarina za nezaposlene 7,50 Eura

Godišnja članarina za zaposlene 15,00 Eura

– na IBAN: HR5724070001100620488 „MARJAN“ Društvo za zaštitu i unapređenje Marjana, Obala hrvatskog narodnog preporoda 25, 21000 SPLIT, ili

– na blagajni Društva Marjan, Obala hrvatskog narodnog preporoda 25, 21000 SPLIT

Kopiju uplatnice možete fotografirati i poslati na broj 098 181 28 28 preko WhatsAppa

Kopiju uplatnice i Pristupnicu možete isprintati, ručno je ispuniti, fotografirati ili skenirati te:

– poslati poštom na adresu: „MARJAN“ Društvo za zaštitu i unapređenje Marjana, Obala hrvatskog narodnog preporoda 25, 21000 SPLIT, ili

– poslati na: drustvo.marjan.split@gmail.com, ili

– poslati na broj 098 181 28 28 preko WhatsAppa, ili

– donijeti u prostorije Društva Marjan uz prethodni dogovor na broj 098 181 2828

Člansku iskaznicu možete predignuti 15 dana nakon uplate članarine u Društvu Marjan ili će Vam biti dostavljena na kućnu adresu.

Prostorije Društva Marjan nalaze se na Rivi, Obala hrvatskog narodnog preporoda 25, u kući na fotografiji, uz skale, na vrhu skala desno. Poštanski sandučić je s lijeve strane na početku skala.

kuca-dm

Pristupanjem Društvu Marjan daješ svoj doprinos aktivnostima na očuvanju Marjana!

You become a member of the Association by filling in the Application Form and paying the annual membership fee in the amount of Euro 15,00 (if you are employed), or Euro 7,50 (for the unemployed, pensioners, and students).

1 Print or download the application form here

2 Pay the membership fee by bank transfer made out to:

HR5724070001100620488 “MARJAN” Društvo za zaštitu i unapređenje Marjana, Obala hrvatskog narodnog preporoda 25, 21000 SPLIT

3. Scan or photograph the completed application form and payment slip and send it to Marjan Association via:

Email: drustvo.marjan.split@gmail.com

Deliver or post to the office of the Marjan Association located on the Riva:

Društvo Marjan, Obala hrvatskog narodnog preporoda 25, 21000 SPLIT

You can pick up your membership card 15 days after paying the membership fee in the Marjan Association or it will be delivered to your home address.

The office of the Marjan Association is located on the Riva, Obala hrvatskog narodnog preporoda 25, in the house in the photo, at the top of the stairs on the right. There is a mailbox at the bottom of the stairs.

kuca-dm

By joining the Marjan Association, you help preserve Marjan!