04.07.2014. Reagiranje Društva Marjan na Izmjene i dopune Odluke o osnivanju Javne ustanove za upravljanje Park šumom Marjan

Reagiranje Društva Marjan zbog nezakonitosti u Izmjenama i dopunama Odluke o osnivanju Javne ustanove za upravljanje Park – šumom Marjan možete pročitati ovdje.

Ovo je samo još jedan dokaz nesposobnosti, neznanja i nekompetentnosti odgovornih osoba u Javnoj ustanovi za upravljanje Park – šumom Marjan, kao i u stručnim službama Grada Splita, prvenstveno Službe za kulturu i umjetnost (pročelnik Siniša Kuko i izrađivač akta Milivoj Hekman), koja je dokument pripremila i predložila na usvajanje Gradskom vijeću Grada Splita na sjednici 11.06.2014. godine (točka 13. Dnevnog reda) te je potom na sjednici Gradskog vijeća održanoj 30.07.2014. godine povodom našeg reagiranja izmijenili (točka 11. Dnevnog reda).

04-07-14-reagiranje-na-izmjene-odluke-o-osnivanju-ju-1 04-07-14-reagiranje-na-izmjene-odluke-o-osnivanju-ju-2