09.06.2016. Društvo Marjan uputilo dopis Upravnom vijeću Javne ustanove zbog postupanja ravnatelja Javne ustanove za upravljanje Park – šumom Marjan

Društvo Marjan uputilo je Upravnom vijeću Javne ustanove za upravljanje Park – šumom Marjan dopis zbog postupanja ravnatelja Roberta Koharevića suprotno odluci Upravnog vijeća iste, vezano za građevinska područja unutar Park šume Marjan. Tekst dopisa možete pročitati ovdje.

09-06-16-postupanje-ravnatelja-ju

04-04-14-izmjene-gup-a

Zaključak Upravnog vijeća Javne ustanove za upravljanje Park – šumom Marjan od 04. siječnja 2014. godine o ukidanju građevinskih područja u Park šumi Marjan po kojem ravnatelj Ustanove Robert Koharević nije postupio

Umjesto dosljednog provođenja Zaključka Upravnog vijeća Javne ustanove od 04. siječnja 2014., ravnatelj Robert Koharević donosi besmisleno mišljenje.

19-04-16-izmjene-gup-a0003