07.11.2016. Održana konferencija za medije ispred redakcije Slobodne Dalmacije

Društvo Marjan održalo je 07.11.2016. godine u 11 sati konferenciju za medije ispred splitske redakcije Slobodne Dalmacije, na kojoj su se medijima obratili izvršna direktorica Udruge za prirodu, okoliš i održivi razvoj Sunce Gabrijela Medunić Orlić, splitska gradska vijećnica Maja Dvornik te predstavnici Društva Marjan Duška Boban i Srđan Marinić .

07-11-16-slika

Teme konferencije su problem ubrzanog sušenja šume u Park šumi Marjan, odnos Grada Splita prema tom problemu i općenito prema Park šumi Marjan, medijsko praćenje i izvještavanje splitske dnevne novine Slobodne Dalmacije o Park šumi Marjan, zaključci elaborata “Analiza stanja šume u Park šumi Marjan” izrađenog u okviru EU projekta “Odgovorno za prirodu” te prijedlozi budućih aktivnosti na saniranju stanja u Park šumi Marjan.
07-11-16-matreijal-za-novinare-1a 07-11-16-materijal-za-novinare-1b07-11-16-materijal-za-novinare

Izjave sudionika konferencije možete pročitati ovdje.

Materijale podijeljene novinarima možete pročitati ovdje.

Izjave možete poslušati ovdje.